Únor 2011

27.ůnor 2011 - Zítra školinaa.. :)

27. února 2011 v 18:36 | J. |  -Moje Povídání-
Zlatíííčka♥ Zdravíím :)
Jak pak jste se měli tenhle výkend? Já na nic ;( Nebylo co podniknout.. kdybych to věděla, tak bych napsala těm, kteří mě už měsíce prosí ať s nimi jdu ven.. :P ( joo teď se cítím duležitě :D:D ) No tak co, nudila jsem se.. aspoň jsem udělala potřebné věci :D Uklidila, zašla nakoupit, udělala jsem si den pro sebe :P A koupila jsem si make-up.. Potřebovala jsem světlejší odstín, teď mám zbírku každého odstínu.. ale jiných značek :) Jsem zvědavá kolik mi příjde peněz za praxi :D Když jsem tam byla jen 4 dny .. :D Doufám že si za to aspoň budu moct dobít kredit.. :D Už nemám ani SOS sms.. :/ Což je na nic.
Jak vám můj titulek říká, zitra už je zas škola :) Někteří mají teď prázdniny. Ale já je mám až od 7.3. tak se mi klidně smějte :D Já se pak budu smát váám! :P Asi bych si už mohla nachystat věci, ale asi to nechám na večer než půjdu spát.. :) Něják to chystání neprožívám. Doufám, že se zítra hezky vyspíte i za mě ;D .. Zas musím vstávat v 6 ráno :/ jako celý týden kromě dneška. Chci se vidět vstávat fakt :D No nic.. pomalu se loučím ještě k vám zajdu a miziim.. Tak se mějte krásně :*
Písnička je starší ;) Ale mám ji ráda♥
Vaše J.

26.únor 2011 - Bazingaa! :P

26. února 2011 v 10:11 | J. |  -Moje Povídání-
Zdravím Vás Zlatíčka :)
Hmm.. ten nový vzhled psaní článků se mi zaamlouvá :D .. pro většinu z vás asi žádná novinka co? ;D .. No jo, já tu chodím jak do houslí. Vím.
Taak co bych vám pověděla? :) Vůbec nevím :D Asi to že jsem dnes vstávala v 6 hodin :/ .. No jo je sobota a já hlídám bráchu, je to ránní ptáče fakt :( .. Ani nevíte jak bych spala po tak namáhavém týdnu praxe! Ale užila jsem si jii :) ♥ Už se těším až půjdu obsluhovat :P Když jsem teď ta servírka. Zatím se ještě rozkoukávám ;)
Nemám moc co bych vám řekla.. tak mi kdyžtak napište co byste chtěli vědět :) .. Ráda odpovím na vaše komentáře, teď půjdu oběhnout affs :) A pak se uvidí možná vám tu ještě dnes něco hodím, ae neslibuju ;D Však mě znáte :D :)
Zatím se mějte krásně ♥ paa :)


Vaše J.

Arash ft. Helena - Broken Angel

22. února 2011 v 10:00 | J. |  -Music-
Název písníčky : Broken Angel
Zpěvák, skupina : Arash ft. Helena
Moje hodnocení : Připomíná mi ho..♥ Já vím je to minulost :D ale pochopte pořád ho potkávám!! :( :D .. Ale nebojte vím že moje srdce pro něj nebije :) Jen si nemůžu pomoct a většinu kluků srovnávám právě s ním ! ♥ :D


Poslechnetě a napište názor ♥ :)

19.únor 2011 - Jen opravdový přítel vidí v tvém "smíchu" bolestný pláč..

19. února 2011 v 15:55 | J. |  -Moje Povídání-
Ahojky.. Já vím, trošku déle mi trvalo než sem napsala. Ale věřte, že tenhle týden pro mě nebyl nejlepší :( Všechno se mi hroutí pod rukama :( .. Nechci vás zatěžovat mými problémy, to mi věřte.. Ale cítím, že to někomu říct musím.. Tak to napíšu tady, jelikož mí přátelé nevidí v mém smíchu bolestný pláč ;) Asi jsem v tom přetvařování až moc dobrá :( .. :)
Rodiče se pořád hádají.. pořád do toho zatahujou mě.. a vybíjí si na mě zlost. Nevíte jak moc se nedávno pohádali.. jen jsem se třásla a přála se nikdy nenarodit :( Poté zalezla do sprchy a tam se vybrečela :'( .. po večerech jen závidím ostatním jaký mají život, jejich rodiče, kteří je podporují a ani si to neuvědomují! :( Pořád si stěžují.. a oproti mě - vůbec nevidí jak jsou vlastně šťastní! :(
Ve škole jsem toho dost zameškala.. o žádných písemkách mi nikdo nedal vědět.. takže už teď mám co dohánět. K tomu potřebuju doučování z ekonomiky.. Vůbec ji nechápu. Většinou buď opisuju nebo se to prostě učím na zpaměť, i když mi to nedává smysl.. Budu blbá no, a maturu si v životě nedodělám. Už to vidím.
Kluci si semnou jenom hrajou.. a když už vím, že je tu někdo kdo je pro mě jeden z nejlepších kamarádů tak mi řekne že mě chce :( Tak jako.. já už na to fakt se*u :( Ani netušíte jak je pro mě těžké mu říct ne, a tím pokazit vše hezké co mezi námi bylo :( .. Teď se mu vyhýbám všude se před ním odhlašuju, dávám neviditelná.. Aby netrpěl. To raději budu trpět já! :)
Kamarádi se mi snaží pomoct s tímhle vším, ale to bych o tom prvně musela sama začít mluvit. A to je to. Já o svých problémech jen tak nemluvím, jedině když se mě na ně někdo zeptá.. Což je málokdy.. a já s tím určitě začínat nebudu.. stačí, že dělám vyjímku tady :)
Z toho asi vyplývá jen jedno - Mám se na pi_u ale usmívám se :) Jsem optimistka, vždy může být hůř ;) .. ale jedno nedopustím! Aby moje děti zažívali to co já! :) ♥ Chci aby byly šťastné!

www.daaily-diary.blog.cz || J.Vaše J.

12.února 2011 - Někdy si říkám prostě "Proč?"

12. února 2011 v 18:37 | J. |  -Moje Povídání-
Ahojteeee :) Jak pak se vám vede? :* U mě by to docela šlo ;) Však to znáte nic nového, co taky? Když jsem pořád doma kvůli té chřipce :( Ale v pondělí huráá do školy.. a když říkám huráá tak to myslím smrtelně vážně! :D .. Už to tu NE-VY-DR-ŽÍM !!
No k pondělku - ááchjo. Už je to zase tady? :( :D .. Valentýn? Sice stojím toho názoru že láska by se měla vyjadřovat po celý rok. Ale respektuji tento svátek, a docela mě mrzí, že jsem ZASE sama, když vidím, že většina mých přátel nemá tento den čas.. Taky jim chci někdy říct: "Dnes nemůžu, promiň" :( Ale snad se dočkám brzy :) Já bych být sama nemusela, to vím jistě, ale zase nebudu se vázat k někomu, když vím že to opravdu nemá cenu ;) .. Alespoň z mé strany. No co už.. zase tento svátek bezpečně přejdu :/
Minulý rok to bylo o něčem jiném :( .. O něčem vážném! A já nemohla a víte proč? Byla jsem nemocná a kvůli toho mě matka nepustila za klukem, který to se mnou myslel vážně! :( Bože ještě teď mě to štve. To je tak když vaše máti pro vás nemá nejmenší pochopení! :( Samozřejmě že to nevyšlo.. Ale co jsem slyšela co pro mě měl nachystané ♥ žasly byste :) .. ale co, teď se na něj můžu jen ve škole na chodbách dívat a říkat si "KDYBYCH .. nebyla nemocná, měla matku která pochopí, napsala mu".. ATD. Vše by bylo jinak :(
No niic nechci se do té nálady zas dostat takže tohle téma ukončím :D Jakpak budete slavit valentýna vy? :) Já pravděpodobně zamořená v učení ( kéžbych nekecala :D - já se neučím :( .. ) No fajn tak asi u počítače.. Nebo jednoduše půjdu spát hned po škole abych to zaspala :D

www.daaily-diary.blog.cz || JoJo
Nevím kdy tu zase něco napíšu, ale jedno vím určitě ;) - na komentáře odepíšu v každém případě! :) :* Mějte se zlatíčka..

9.únor 2011 - Náběr AFF :)

9. února 2011 v 16:23 | J. |  -Moje Povídání-
684Ahojte zlatíčka :* .. Jakpak se mi máte? :) Já docela dobře. Už jsem pomalu zdraváá ale do pátku musím vydržet, jdu na kontrolu a pak hned na praxi :P ale nebudu tam makat :D Vůůbec :) jdu zanést omluvenky ;) A pro sešity, které si musím dopsat za tu dobu co jsem chyběla ve škole :(
Tak k tomu náběru teď :) Jdu si promazat seznam AFFS. Nechám tam jen ty o kterých vím :) A teď pokud chce někdo spřátelit. Tak mi napište pod tenhle článek:

!799!Adresu blogu
!799! Přezdívku

Beru blogy podobného typu jako mám já ;) Protože si myslím že by nemělo cenu spřátelit se s někým, když mě jeho blog nezajímá ;) .. Tak ať víte. :) No. Snad se někdo přihlásí :)

Vaše J.!1123!


6.únor - Můžete jásat :P

6. února 2011 v 18:07 | J. |  -Moje Povídání-
Ahojte zlatíčka :) Proč můžete jásat? :) Už mám konečně pc.. :) Takže bych tu mohla být častěji.. ale asi promažu AFF. A budu nabírat další :) Jelikož hodně jich ke mě už přestalo chodit :) A nekolik jich blog zušilo. Možná založím nový blog, nevím Ale asi ne spíš to tu promažu mezi článkama atd.. ;)
No nic to byl jen informační článeček :) tak snad bude stačit pro dnešek :P zatím se mějte pa :-*

www.daaily-diary.blog.cz || JoJo