Duben 2011

22.4.2010 - Den Země :)

22. dubna 2011 v 8:59 | J. |  -Moje Povídání-
Ahojtee.. To jsem se zas dlouho neozvala co? :D No jo.. :P
Tak jak čtete titulek .. áno dnes je Den Země :) Pamatuju si jak jsem před rokem na základce na toto téma kreslila obrázek.. no učitelka mě vychvalovala :D Přitom to byla taková rychlovka nepovedená :X vám to vyfotím ať se nasmějete taky. Ale tak znáte to, ta učitelka mě měla moooc ráda :D Hlavně když byla třídní od mého vždy slušného brášky :P Jojo tomu se říká nadržování :D
Teď k přítomnosti.. :P Mám se skvěle :) Jo jak kdy, někdy pěkně na hov*o. Ale aby jste pochopili - jsem splachovací.. Ano je to tak ;) Takže mě nikdy nic netrápí moc dlouho. (Kromě lásky no:/)
DNES jdu s brašinem obědnat kontaktní čočky♥ Držte mi palce ať to vyjde :( Mám strach že budou až mc drahé :/ nemám teď kde sehnat peníze.. tak mě sponzoruje brácha :P Jestli to nevyjde tak se snad picnu :DD ! Já je potřebuju! Ano, k osobním účelům ! No co, na škole jsou teď třeťáci kteří budou končit.. potřebuju je něják zaujmout :DD Nee sranda ;) Prostě se chci po době zas cítit pěkná :) A brýle mi sebevědomí nedodají ;)
VČERA bylo taak krásně a já musela bt doma s mým bráchou doma :/ Grrr.. No ale to není to hlavní co sem chtěla :D ! Normálně mi zase napsal ON! A víte co? Já si toho nevšimla! :( :D On se mi totiž seknul pc.. tak sem ho už rovnou vypla.. sem si říkala že tam stejně nikdo není s kým bych pokecala.. a dneska ráno se dívám na chat a tam JEHO kolonka! :D Ty vo*e já myslela že mě odveze záchranka :D No neříkejte že nemám prostě smůlu! :D Podobný článek si můžete přečíst tu .. jako přes kopírák! :D Akorát teď mi napsal po druhé v životě, a ještě líp, teď sem neodepsala vůbec :D Ten taky musí váhat jak na tom u mě je asi :D
Dokonalá písnička :)
No nic já to ukončím, nikdo to číst nebude :D Takže se mějtee :* A držte mi palečky ať mi vyjdou ty čočky♥ Prosíím :)

DNA - Restart

15. dubna 2011 v 16:51 | J. |  -Music-
Název písníčky : Restart
Zpěvák, skupina : DNA
Moje hodnocení : Text je pravda pravdoucí.. ;) Líbí se mi♥


Poslechnetě a napište názor ♥ :)
Jinak se omlouvám ;) Nemám moc času.. :*

Kuřačko smrdíš !!!

9. dubna 2011 v 20:57 | J. |  -Zajímavosti-
Titulkem určitě nechci nikoho urazit ;) Vlastně jsem si poslední dobou všimla zejména u škol těchto nápisů ( většinou posprejovaných zemích, zdích, budov atd... ) - kuřačko smrdíš!! - kuřáku smrdíš!! .. Docela dost mi vrtalo hlavou, o co vlastně jde? Později jsem zjistila, že je to vlastně KAMPAŇ - nebo něco na ten způsob ;) a její cíl? Zabránit kouření nejen dlouhodobých kuřáků ale hlavně dětí které právě začínají kouřit popřípadě, se nechávají "vtáhnout" do světa kuřáků - proto ty nápisy jsou právě u základních škol, kdy většina dětí začíná s kouřením mezi 8-12 rokem ( přiznejme si, že tohle je alarmující! ). Poté jsem si také všimla (na FB ve skupině také s názvem - Kuřačko smrdíš!!!!!! ) , že tohle opravdu není nejen v ostravě! Ale po celé čr! A to je co říct :) Upřímně autorovi popř. autorům vzkazuji - KLOBOUK DOLŮ.. tohle by málokdo dokázal :) Rozhodně mě článek na www.kurakusmrdis.cz přesvědčil ! :) Je jen otázkou času kdy vyjdu i já sprejovat! :D Né to byl vtip.. ale myslím si, že se tohohle chytne do budoucna ještě hodně lidí :) A my - NEkuřáci budem jen rádi ;) Pro vás kuřáky není nic neobvyklého dýchad ty výpary s cigarety.. ale mě osobně, nekuřačce to nedělá zrovna nejlépe. Většinou začínám pokašlávat, kašlat někdy dokonce dusit, a co teprve astmatici a alergici. Když si někdo vedle mě zapálí třeba na zastávce - věřte, zrovna do smíchu mi není. A to jsem ještě nezmiňovala možná onemocnění ;( Určitě čtěte článek na www.kurakusmrdis.cz !! A dozvíte se víc :)
Jinak omluva.. že jsem se dlouho neozvala, něják nebylo moc času! ;)
Vaše J.