Červenec 2011

Arash feat Helena - Pure Love

30. července 2011 v 18:03 | Slečna J. |  -Music-

Název písníčky : Pure Love
Zpěvák, skupina : Arash, Helena
Moje hodnocení : Úchvatná.. :) ♥ A to video! Nemám slov.


Mám pro vás pár novinek.. takže, čekejte v nejbližší době článek :) Zatím .. poslechněte si tu písničku a napište svůj názor.. budu jen ráda! :) :**

27.červenec 2011 - Pomoz člověku, když má problém a on si na tebe vzpomene, když bude mít další :D

27. července 2011 v 12:26 | Slečna J. |  -Moje Povídání-
Ahojte zlatíčka, pro začátek nějáké moudro v titulku :D Z kterého vyplývá, to, jak jsou lidé sprominutím vy*ebaní ;)
Teď by měla přijít omluva, že vás zanedbávám co? :) No jo :D Asi se nezměním, jen je zajímavé, že pokaždé když mi napíše moje Deniska ♥ ža to tu zanedbávám, nebo ať tu dám článek, jako kdyby ve mě hrklo, a co? No dám sem článek :D Zvláštní jaký má na mě vliv :* .. :)
Co bych vám tak pověděla nového? :) Asi jen to, že ty kontaktní čočky teda mám :) Už další, jelikož mi pořd něják nesedí, teď bude nějákou dobu trvat, než mi najdou ty, které mi padnou dokonale :)
Pak vám povím, že sháním brigádu, ptala jsem se snad všude! A co? NIC! By mě zajímalo jak seženu potom peníze na čočky, jelikož máti mi na to fakt nedá ;) Na to je až moc lakomá, takový skrblík :D Takže budu muset hledat dál :/ Co nadělám, jen doufám, že něco najdu ;)
Dneska si jdu asi koupit něco na sebe.. tatínek byl štědrý, a do toho ty výprodeje :) Tak snad si něco vyberu :) :P Ještě by mi mohl přihodit nějáké ty penízky třeba na ty sluneční brýle, které jsem si nekoupila, jelikož jsem to utratila na bazén :D Ale za tu dobu, co je tak škaredě jako kdyby moje opálení zmizlo :/ Fakt SUPER.. Už aby bylo krásně! :)
No nic tak se zatím mějte :**

Lil Seint - Uvědomil jsem si.


Chain o.6

27. července 2011 v 12:10 | Slečna J. |  -Vyplňuju-
appleMáš rád(a) jablíčka?
Jj.. :)

larvaBojíš se hmyzu?
Pokud je na to fobie - tak ji mám ;)

carChceš mít vlastní auto?
Ano..♥ Porschee :D
beeMáš rád(a) med?
Ne.


Fadrc - Zachvat nostalgie

20. července 2011 v 8:54 | Slečna J. |  -Music-
Název písníčky : Zachvat nostalgie
Zpěvák, skupina : Fadrc
Moje hodnocení : To video je úžasné, a ty slova ♥ Chlapec má talent :)Poslechni a napiš názor :)
Promiňte, že tu moc nejsem a neodepisuju .. ale nemám náladu :( čekám, kdy se můj život obrátí k lepšímu ;( Předem říkám.. takové stavy nemám často :D .. spíš sem veselá, ale někdy si říkám, kdy už mě potká to co se nazývá - štěstí??

Lil Seint - (Ne)byla to chyba, vím

14. července 2011 v 13:02 | Slečna J. |  -Music-
Název písníčky : (Ne)byla to chyba, vím
Zpěvák, skupina : Lil Seint
Moje hodnocení : Je to od srdce :) jde to poznat, líbí se mi.Poslechni a napiš názor :)


Chain o.5

14. července 2011 v 10:39 | Slečna J. |  -Vyplňuju-
Ták po dlouhé době, jsem se rozhodla něco vyplnit :P Pořád mě to baví :D jsem jak malá :)
Vím..
Co momentálně posloucháš?
Nic.

Co jsi poslouchal/a naposledy?
M.V.P. - Láska :)

5 tvých nejoblíbenějších blogů?
Affs. ;)


Kristína - Pri Oltári

8. července 2011 v 10:03 | Slečna J. |  -Music-
Název písníčky : Pri Oltári
Zpěvák, skupina : Kristína
Moje hodnocení : Taková něžná, pravdivá, každá z nás si v ní najde určitě kousek pravdy. Pokud jsi někdy byla odmítnuta - nahrazená jinou ;)


P.S: Rozhodla jsem se pro přezdívku Slečna J. ;) Pokud nechcete nemusíte si mě přepisovat, jen chci aby jste věděli s kým si píšete :) Zatial :**

6.červenec 2011 - Držte mi palce :P

6. července 2011 v 20:22 | J. |  -Moje Povídání-
Děti moje :P .. :D Tak se vám tu o5 ozývám.
Chtěla jsem jen napsat, že zítra si jdu k optikovi vyzvednout kontaktní čočky, bohužel nejsem obědnaná.. ale snad si na mě najde 15 minut svého času :P MUSÍ ! :D Jinak mu zdemoluju čekárnu! :D A poté si jdu do shoppinu vybrat nějáké sluneční brýle :) A asi koupit ještě nějáké to zrcádko .. bude se hodit při nasazování těch čoček ;) Teda.. doufám že mi příjde výplata no.. :DD Jestli ne budou muset ty brýle počkat ;/
Mno niic ja zase poletím oběhnout můj zbytek AFFS.. a pak? Spát.. musím brzo vstávat Abych tam přišla co nejdřív :D Chudák pan optik.. ani se nenasnídá! ;D Tak mi držte palečky ať si na mě najde ten čaas ;) Děkuji :* mějte se .. hlasujte v anketě - v miunlém článku máte odůvodnění prooč ;)

Vaše J.

3.červenec 2011 - Změna :)

3. července 2011 v 18:28 | J. |  -Moje Povídání-
Ahojtéé děcká :**
Tak se vám ozývám zase :) Tentokrát už konečně o prázdninách Přiznám se, zanedbávala jsem vás kvůli škole :( a vyplatilo se :P Mé vysvědčení úspěšně podtrhlo slovo VYZNAMENÁNÍ :) Ani nevíte jak jsem za to šťastná :) konečně nějáký úspěch po dlouhé době a šťestí v mém jinak odporném životě.. ;)
Teď čekejte menší návrat, jelikož budu o prázdninách docela často doma.. >> kvůli mému bráchovi, kterého musím hlídat :( Bude zde o5 aktivní adminkaa :) Můžete slavit :D Už jsem tu dala jiné barvičky stránky, a taky ji rozšířila.. snad se vám změna líbí.. Mě docela ano, takovéhle barvy jako jsem zvolila teď bych nikdy nedala.. nemám ráda tmavé, ale musím uznat docela se mi to líbí :) Tak snad i Vám. O prázdninách sem jako obvykle budu přidávat mé oblíbené songy, žvásty o tom mém panu dokonalém ale taky možná řetězáky.. popřípadě úvahy :) Těšte se :*Tak se tu zatím mějte jdu se k vám hezky podívat :* Zatial..
BTW.. Zjistila jsem že jsou na blogu slečny které maji přezdívku jako já :( > J. < Tak jsem dala do ankety podobné a chci aby jste mi vybrali :) Budete zlatí když budete hlasovat ;) Je to jen na vás. A proč ji chci změnit? Nechci mít stejnou jako někdo.. jsem přeci originál :)
Vaše J. :**